FSBB15CH120DF
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
FSBB15CH120DF
Mfr.Part # : FSBB15CH120DF
Manufacturer : onsemi
Description : SPM3V 1200V V2 15A
Stock : 35000
Product Category : Power Driver Modules
Configuration : 3 Phase Inverter
Current : 15 A
Mounting Type : Through Hole
Product Status : Not For New Designs
Type : IGBT
Voltage : 1.2 kV